تولیدی پوشاک صنعتی زنانه

پوشاک یکی از مهم ترین نیازها در زندگی بشر محسوب می شود‌. که از زمان های دور تاکنون وجود داشته و از ملزومات زندگی بشر است. امروزه با ساخت و راه اندازی کارخانه های تولید پوشاک، افراد دغدغه ی تهیه پوشاک ندارند. و با وجود کارخانه های تولیدی که در طرح های مختلف تولید می شوند و بسیار متنوع هستند، جوابگوی هر سبک و سلیقه ای می باشند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، عرصه ی مد و تولیدات نیز دچار تغییر و تحولاتی شدند. به گونه ای که دیگر  تولیدی ها روش قدیمی وسنتی را پیش نمی گیرند، و از روش صنعتی برای تولیدات خود بهره می برند. اگرچه در ایران نیز به جز شمار اندکی که از روش صنعتی استفاده می کنند، اکثر تولیدی ها همان روش سنتی را ادامه میدهند. که همین امر سبب شده که ایرانیان، تولیدات ترک و چین را ترجیح دهند.تولید پوشاک تأثیر بسزایی از دنیای مد میگیرد. بنابراین ایجاد تغییرات سریع و کاهش زمان تولید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

افتتاحیه کارخانه باران دخت
افتتاحیه کارخانه باران دخت-آذرماه ۱۴۰۱

اهمیت تولیدی پوشاک صنعتی

تولید بخش اعظم اقتصاد هر کشوری را تأمین میکند. تولیدی های صنعتی پوشاک علاوه بر ارزش افزوده بالا، امکان اشتغال زایی بالایی هم دارند. همه ی افراد در جوامع مختلف به میزان کیفیت کار تولید شده اهمیت میدهند. که این امر توسط تولیدی های صنعتی که با بکارگیری متخصصین مجرب و کارآمد و هم چنین دستگاه های پیشرفته فعالیت دارند، امکان پذیر است. داشتن علم و دانش کافی در زمینه ی مد، و به روز کردن روش های تولید، گامی مثبت و موفق در جهت تولید اجناس با کیفیت و افزایش بازدهی و فروش می شود.

دستگاه-برش

تأثیر مهارت نیروها در تولید پوشاک صنعتی

در روش صنعتی تولید پوشاک زنانه، نیازی به بکارگیری نیروی متخصص نیست. وبا نیروهایی که دارای مهارت کم و یا بدون مهارت هستند می توان به افزایش بهره وری و کیفیت کمک کرد.در این روش دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت ندارید. بنابراین دغدغه ای در جهت رخ دادن اشتباه یا سهل انگاری ندارید.

تأثیر زمان در تولید پوشاک صنعتی زنانه

با صنعتی شدن تولیدی ها، قادر به تولید انبوه و افزایش قبول سفارشات در کم ترین زمان ممکن خواهید بود. با تغییر فصل و طراحی های جدید، امکان تولید در کم ترین زمان را نسبت به سایر رقبای خود خواهید داشت. یکی از معضلات و دغدغه های تولیدی ها به روش سنتی، اتمام کار هر محصول در چند روز کاری است. که بسیار زمان بر و زیان بار خواهد بود. در روش صنعتی می توان با نیروی انسانی و تجهیزات یکسان، دو برابر روش سنتی تولید کرد. تنها با تغییر در الگوریتم تولید و استفاده از برنامه های مهندسی می توان تولیدات را دو برابر کرد.

تأثیر هزینه ها در تولید صنعتی پوشاک زنانه:

هر تولیدی شمال هزینه هایی مانند اجاره بها کارگاه، دستمزد کارکنان، تعمیرات و … خواهد بود. که این هزینه ها در هر روشی چه سنتی و چه صنعتی یکسان است. اما با تغییر از روش سنتی به صنعتی بدون تغییر در هزینه ها می توان تولید را دو برابر کرد. و بازدهی را افزایش داد.

سخن پایانی

تولیدی های صنعتی پوشاک زنانه با در نظر گرفتن آب و هوا و شرایط حساس بودن پوست بانوان از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده می کنند. تولیدی های صنعتی به روز بودن را عامل پیشرفت خود میدانند. بنابراین با طراحی و تولید لباس های شیک و مدرن، مناسب همه ی سلیقه ها در کم ترین زمان ممکن رضایت مشتریان را بدست می آورند. علاوه بر انتخاب مواد اولیه مرغوب، دوخت لباس ها توسط تکنیسین های مجرب صورت می گیرد، که پوشاکی رضایت بخش را در اختیار بانوان گرامی قرار می دهد.

 

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button