شست و شوی مانتو شلوار اداری

نحوه صحیح شستشوی مانتو فرم اداری

شستشوی مانتو فرم اداری با توجع به نوع پارچه و الیاف آن بسیار حساس می باشد. در بهترین حالت برای ستو شوی مانتو شلوار اداری پیشنهاد میشود از خشک شویی ها استفاده نمایید.با این حال به نکاتی مفید جهت شست و شوی درست این نوع مانتو ها پرداخته ایم. متأسفانه افراد بسیاری که از نحوه شستشوی مانتو فرم اداری اطلاع چندانی ندارند، و از روش های غلط را برای شستن مانتو شلوار استفاده می کنند. از آن جایی که مانتو فرم اداری بیشتر در رنگ های تیره تولید می شود، بنابراین شستشوی غیر اصولی می تواند سبب تغییر رنگ آن ها شود.

 

مانتو فرم اداری - لباس فرم اداری مانتو فرم اداری مانتو فرم اداری

چگونگی شستشوی صحیح مانتو فرم اداری

اگر برای شستشوی مانتو فرم اداری از پودر لباسشویی بهره مند شوید، مانتو شما بور خواهد شد. نحوه شستشوی مانتو فرم اداری بسیار حساس میباشد و پیشنهاد میشود به صورت دستی ان را بشورید . قطعا شستشوی مانتو فرم اداری با دست بسیار وقت گیر و دشوارتر از شستشوی ماشینی می باشد اما در نهایت الیاف، رنگ و بافت مانتو فرم اداری در شست و شو با دست بهتر و راحت از ماشین لباسشویی حفظ خواهد شد.

مانتو فرم اداری - لباس فرم اداری

شستشوی مانتو فرم اداری با آب سرد

برای نحوه شستشوی مانتو فرم اداری به شکل صحیح از آب سرد استفاده می شود. آب سرد  الیاف پارچه را را محفوظ نگه میدارد و اسیب پذیری ان جلو گیری میکند . برای شستشوی دستی مانتو فرم اداری از سرکه سفید استفاده می شود. برای جلو گیری از تغیر رنگ پارچه سرکه سفید پیشنهاد میگردد همچنین باعث براق شدن رنگ مانتو خواهد شد. از این رو برای شستشوهای دستی از این ماده کمک گرفته می شود. در نهایت هنگام پهن کردن لباس انرا در معرض نور مستقیم خورشد قرار ندهید چرا که رنگ ان تغییر میکند.

شست و شوی مانتو شلوار اداری

نکات مهم در شست و شوی مانتو فرم اداری با ماشین لباسشویی

در شستشوی مانتو فرم اداری با ماشین لباسشوییباعث کدر شدن مانتو میشود و بعد از مدتی رنگ مانتو از بین میرود . این پودرها نحوه شستشوی مانتو فرم اداری را با مشکل مواجه خواهد کرد. استفاده از از نرم کننده های مخصوص برای این کار پیشنهاد میشود.

فرم های اداری و رسمی برای شست و شوی بهتر پشت و رو می شوند. این موضوع نیز از تغییر بافت و رنگ لباس جلوگیری به عمل می آورد. پشت و رو کردن لباس در بسیاری از موارد برای شست و شوی بهتر در ماشین لباسشویی مورد توجه قرار می گیرد.

نکات مهم در نحوه شست و شوی مانتو شلوار اداری

  • زمان شستو شوی مانتو شلوار اداری بین 15 تا 20 دیقه میباشد بیشتر از این الیاف مانتو تخریب میشود.
  • دمای مناسب برای شستشوی مانتو فرم اداری دمایی برابر با ۳۰ درجه سانتی گراد و کمتر می باشد.
  • توسیه میشود از پودر ها برای شست و شو مانتو شلوار اداری استفاده نکنید
  • تشتی آماده کنید و یک فنجان سرکه سفید و مایع شست و شوی و یا مایع ظرفشویی هست با آب سرد درون آن می ریزیم  بعد از خیساندن به مدت نیم ساعت ان را اب بکشید
  • برای خشک کردن مانتو شلوار ها هرگز آنها را جلوی نور مستقیم و تند آفتاب آویزان نکنید چراکه رنگ انها تغییر میکند

لینک های پربازدید سایت

مانتو شلوار اداری

مانتو اداری

لباس فرم اداری

مانتو فرم اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button