کارخانه پوشاک باران دخت با بیش از 21 سال تجربه در صنعت تولید پوشاک و به خصوص فرم اداری، اقدام به اعطای نمایندگی فعال از سراسر کشور می نماید.

چرا نمایندگی باران دخت؟

1- باران دخت بیش از 20 سال است که به طور تخصصی در حال تولید مانتو و شلوار اداری است. پس با این بازار کاملا آشناست و تولیدات خود را بنا به سلیقه و نظر مشتریان در طول این 20 سال بنا نهاده است.

2- مانتو و شلوار اداری جزء معدود پوشاکی در کشور است که علاوه بر کم بودن واردات و قاچاق به داخل کشور، تقریبا طبق مد پیش نمی رود. یعنی شما می توانید یک طرح از مانتو شلوار اداری را سال ها بفروشید بدون اینکه طرح آن قدیمی شود.

3- گارانتی تعویض شش ماهه باران دخت باعث شده تا نمایندگان و صاحبان فروشگاه های پوشاک خیالشان از بابت محصولی که به دست مشتری می‌دهند راحت باشد.

4- تا شش ماه بعد از خرید می توانید محصولاتی که فروش نرفت را با محصولات پر فروش تعویض کنید. باران دخت هیچ محدودیتی در این موضوع ندارد.

5- در صورتی که دارای جواز کسب و چک معتبر باشید، می توانید تحت شرایطی تمام محصولات را به صورت امانی دریافت کرده و بعد از فروش، مبلغ مدل های فروش رفته را با کسر سود خود با باران دخت تسویه کنید.

شرایط دریافت نمایندگی باران دخت چیست؟

شرایط عمومی اخذ نمایندگی مانتو و شلوار اداری باران دخت:

1- دارا بودن مغازه با متراژ حداقل 15 متر (مالک یا مستاجر)

2- داشتن جواز کسب معتبر

3- استفاده از تابلوی باران دخت در صورت درخواست نمایندگی انحصاری

4- دارا بودن چک صیادی برای خرید اعتباری

نحوه دریافت نمایندگی:

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی باران دخت، کافیست تا فرم زیر را پر و ارسال کنید. همکاران ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس می گیرند. در صورتی که در ارسال فرم با مشکل مواجه شدید، با شماره 09128894203 تماس بگیرید.

به امید شروع یک همکاری فوق العاده

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام و نام خانوادگی
مالکیت مغازه
سرمایه نقدی
اگر در مورد اخذ نمایندگی سوال یا ابهامی دارید در این باکس وارد کنید.