سیستم همکاری در فروش باران دخت راه اندازی شد

همکاری در فروش باران دخت

از همین حالا میتونی با استفاده از سیستم همکاری در فروش باران دخت، ما رو به دوستات معرفی کنی و از هر خریدی که اونا داشته باشند، پورسانت دریافت میکنی

چرا همکاری در فروش باران دخت؟

1- یک برند معتبر و خوشنام

باران دخت یک برند قدیمی و معتبر در زمینه تولید فرم اداری است که بیش از 20 سال سابقه فعالیت دارد. پس شما با خیال راحت می توانید ما را به دوستان خود معرفی کنید و یک معامله برد-برد داشته باشید. هم شما پورسانت دریافت می کنید، هم دوستان و آشنایان از شما بابت معرفی باران دخت تشکر خواهند کرد.

2- تسویه منظم

باران دخت تمام پورسانت ها رو دهم هر ماه تسویه می کند. فرقی ندارد مبلغ کیف پول شما چقدر است، کافیست شماره کارت و شبا حساب خود را اعلام کنید تا صبح دهم هر ماه پورسانت شما واریز شود.

3- پورسانت عالی

یکی از ویژگی های عالی که باران دخت برای همکاران خود در نظر گرفته پورسانت متفاوت است. اگر شما پورسانت خود را به صورت نقدی دریافت کنید، 6 درصد از فروش کل زیرمجموعه برای شما واریز می شود. اما اگر بخواهید این مبلغ را به صورت تخفیف در خرید مانتو استفاده کنید، 12 درصد محاسبه خواهد شد.

درآمد همکاری در فروش

یک حساب و کتاب ساده کنیم:

اگر شما لینک اختصاصی خودتون رو به همکارتون بدید و ایشون از ما یک مانتو کرپ به مبلغ 2500 هزار تومن خرید کنه، بلافاصله کیف پول شما 150 هزار تومان شارژ میشه که می تونید درخواست بدید تا به صورت کارت به کارت براتون واریز شه. حالا اگه بخواین همین پورسانت رو به صورت تخفیف در خرید مانتو استفاده کنید، مبلغ دو برابر یعنی 300 هزار تومن کوپن تخفیف به شما تعلق میگیره

همچنین اگه لینک اختصاصی خودتون رو در شبکه های اجتماعی منتشر کنید، هرکس با این لینک وارد سایت باران دخت شه و خرید خودش رو انجام بده، پورسانت به حساب شما واریز میشه.

این فرصت استثنایی رو از دست ندید. برای شروع حتما این ویدئوی آموزشی رو مشاهده کنید: