سفارش دوخت چیست و تفاوت آن با محصولات دیگر در چیست؟

سفارش دوخت ، سفارشی است که در ویترین یا محصولات فروشگاه موجود نمی باشد و همراه با تغییرات می باشد.

سفارش دوخت به صورت اختصاصی و طبق نیاز شما توسط خیاطان ماهر باران دخت انجام می شود.

هر زمان که شرکت یا شخصی محصولی متفاوت با دیگر محصولات عرضه شده در بازار را بخواهد نیازمند سفارش آن محصول می باشد.

سفارش دوخت برای اشخاص حقیقی چگونه است ؟

اگر زمانی یک یا چند نفر شخصا بخواهند محصولی را برای خود سفارش دهند سفارش آنها برای شخص و وابسته به شرکت یا نهاد نباشد آنگاه اطلاعات خود را از قبیل :

نام ، نام خانوادگی و غیره را از طریق همین صفحه در قسمت سفارش اشخاص حقیقی قید و جزئیات را دقیقا آن چه می خواهید همراه با مدل مورد نظر با عکس یا فیلم مربوطه در کادر های سفارش وارد نموده و منتظر تماس ما باشید. یا می توانید از طریق تلفن ۰۲۱٫۸۸۳۱۴۴۹۱ یا تلگرام ، واتس آپ ۰۹۱۲۲۰۰۸۱۵۴ اقدام به ثبت سفارش خود فرمایید.

سفارش دوخت برای شرکت چگونه است؟

تنها فرق بین سفارش شرکت ها در این است که نماینده ی شرکت اطلاعات خود و شرکت را به طور کامل وارد و از طریق همین صفحه در قسمت سفارش شرکت ها قید و جزئیات را دقیقا آن چه می خواهید همراه با مدل مورد نظر با عکس یا فیلم مربوطه در کادر های سفارش وارد نموده و منتظر تماس ما باشید. یا می توانید از طریق تلفن ۰۲۱٫۸۸۳۱۴۴۹۱ یا تلگرام ، واتس آپ ۰۹۱۲۲۰۰۸۱۵۴ اقدام به ثبت سفارش خود فرمایید.

آیا خرید شرکتی با قیمت عمده محسوب می شود؟

خرید عمده مخصوص همکاران ما و اشخاصی است که دائما هر ماه از باران دخت در حال خرید و انجام سفارش هستند اگر مایل به انجام خرید یا فروش و یا همکاری در فروش می باشید از منوی سایت وارد بخش همکاری در فروش شوید.

تخفیف ۱۵% چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

روز های سه شنبه هر هفته می توانید از طریق کد تخفیف سایت از طریق آدرس زیر اقدام به خرید با ۱۵% تخفیف فرمایید > ورود به صفحه ثبت تخفیف

چگونه خرید عمده انجام دهم ؟

خرید عمده مخصوص همکاران ما و اشخاصی است که هر ماه از باران دخت خرید عمده انجام می دهند و از طریق آدرس روبرو میسر می باشد > ورود به همکاری در فروش

آیا واقعا محصولات دارای ضمانت می باشند؟

تمامی محصولات باران دخت دارای ضمانت قید شده برای هر محصول می  باشد و  همچنین ضمانت بازگشت وجه و ارسال کالا با کمترین هزینه نیز از دیگر مزیت های این شرکت می باشد.

خدمات پس از فروش چیست و چه زمانی از آن استفاده کنم؟

زمانی که محصول مربوطه تحت ضمانت می باشد می توانید برای خیاطی و انجام تنگی و کوتاهی مجدد آن و یا دیگر جزئیات مراجعه و از خدمات ما استفاده کنید.

آیا ارسال کالا هم دارید ؟

ارسال کالا از طریق باران دخت توسط پست ، تیپاکس و کالارسان انجام می گیرد و شما نیز می توانید به دلخواه خود از طریق شرکت های باربری اقدام به ارسال کالای خود کنید، در نظر داشته باشید که باران دخت در قبال ارسال کالا از این طریق هیچ مسئولیتی را برعهده نمیگیرد.

تمامی ارسال های این شرکت با فاکتور فروشگاه و فاکتور باربری معتبر می باشد و پاسخگویی به خرابی محصول ، مفقودی و مسائلی از این قبیل به عهده شرکت باربری خواهد بود.

انتقاد و پیشنهاد ؟!!

انتقاد و یا پیشنهادات خود را از طریق منو و ارتباط با ما در میان بگذارید ممنون از شما.

میتوانید از این طریق ثبت سفارش دوخت را انجام دهید


شرکتیشخصی