از کجا مانتو اداری بخرم
از کجا مانتو اداری بخرم - مرکز مانتو شلوار اداری

از کجا مانتو اداری بخرم

خانم ها از مدل مانتو و شلوار های رسمی به صورت روزانه استفاده می کنند بنابراین بهتر است این مدل مانتو و شلوار ها به گونه ای انتخاب شوند که تن پوشی شیک و زیبا داشته باشند و علاوه بر این رنگ مانتو و شلوار رسمی باید از بین رنگ های تیره ای که مناسب با مکان های اداره هستند انتخاب شوند و خانوم ها را در فصل های مختلف از جهت راحتی یاری دهد.

از کجا ست مانتو اداری بخرم؟

گروه باران دخت تولید کننده و فروشنده برتر انواع لباس فرم اداری و ست مانتو شلوار در سراسر ایران با نیروی جوان و خلاق اماده خدمت رسانی به ادارات و ارگان های مختلف در برند سازی با لباس فرم مشخص با سفارشی دوزی و ایده پردازی در تولید میباشد.

شرکت تولیدی باران دخت با مدیریت علی محمد طاعتی

فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ با هدف تولید انواع لباس فرم ، مانتو فرم اداری ، مانتو اسپرت ، مانتو مجلسی ، پالتو ، در تهران آغاز نمود و یکی از متولیان در عرصه تولید پوشاک می باشد.

همچنین توانست با بهره گیری از امکانات و ابزار آلات بروز صنعتی با پرسنلی مجرب و کارآمد با استفاده از متد روز دنیا محصولات باکیفیت بالا , قیمت مناسب و سرعت در تولید و

تحویل با استفاده از  پارچه های مرغوب ,یکی از برندهای مطرح و معتبر دوخت پوشاک کشور باشد ، هم اکنون باران دخت با ۴۵ نمایندگی در سراسر کشور توانسته نیاز های کارخانه ها وشرکت های بزرگ ایرانی را پاسخ دهد.

مانتو شلوار اداری

 

مانتو شلوار اداری - لباس فرم اداری - مانتو اداری - ست مانتو شلوار اداری مانتو شلوار اداری - لباس فرم اداری - مانتو اداری - ست مانتو شلوار اداری مانتو شلوار اداری - لباس فرم اداری - مانتو اداری - ست مانتو شلوار اداری

انتخاب مانتو شلوار اداری

در بسیاری از شرکت‌های خصوصی و یا دولتی، فرم و یا تم رنگی خاصی برای پوشش آقایان و بانوان در نظر گرفته می‌شود که در نگاه اول تداعی کننده پرسنل سازمان‌های هواپیمایی و یا بانک‌ها در ذهن مخاطب می‌باشد. البته که با توجه به سازمان مورد نظر پوشش یکپارچه کارمندان علاوه بر نظمی که به سازمان مربوطه می‌دهد، می‌تواند در امر بازاریابی و فروش بیشتر به این سازمان کمک کند.

مانتو شلوار اداری در تهران

مانتو یکی از لباس‌هایی است که در کمد لباس هر بانویی به‌وفور یافت می‌شود و در مدل‌های بسیاری متنوعی تولید می‌شوند. تنوع این محصول به‌قدری گسترده است که کمتر بانویی را می‌توانید ببینید که مانتویی شبیه دیگری داشته باشد. مانتوهای زنانه در مدل‌های متنوعی مانند اداری، مجلسی، اسپرت، روزانه و … تولید می‌شوند. هرکدام از این مدل‌ها طرح و جنس خاص خود را دارند. مانتوها به‌صورت ست مانتووشلوار نیز تولید می‌شوند، که این ست‌ها کاربرد فراوانی در مدرسه، اداره و محل کار دارند. یکی از انواع ست‌های این محصول که کاربرد فراوانی هم دارد مانتو شلوار اداری است.

 

لباس فرم - مانتو شلوار اداری- لباس اداری- فرم اداری - ست مانتو شلوار اداری لباس فرم - مانتو شلوار اداری- لباس اداری- فرم اداری - ست مانتو شلوار اداری لباس فرم - مانتو شلوار اداری- لباس اداری- فرم اداری - ست مانتو شلوار اداری

فروش مانتو شلوار اداری در تمام شهرستان ها

گروه باران دخت تولید کننده برتر انواع مانتو شلوار اداری در ایران که توان خود را محدود به تهران نکرده و برای رفاه مشتریان عزیز تولید و فروش را در سراسر ایران پهناور عملیاتی کرده است . مشتریاان و مدیران شرکت ها و ارگان های سراسر ایران میتوانند با کارشناسان و ایده پردازان انواع ست مانتو شلوار مناسب محل کار شما در ارتباط باشید و یا از طریق فروشگاه سایت میتوانید مدل های مختل تولید اخیر باران دخت را ببینید.

خصوصیات لباس فرم اداری

 • رنگ: اولین چیزی که نظر دیگران را جلب می کند رنگ است. معمولا در طراحی لباس فرم اداری از رنگ سازمانیو برند  الهام گرقته می شود.
 • جنس: در انتخاب جنس لباس فرم اداری باید دقت ویژه ای شود زیرا با توجه به استفاده روزانه، کیفیت این لباس ها نیز کاملا بایدحفظ شود.
 • سایز : همانطور که می‌دانید سایز اهمیت ویژه ای در لباس فرم اداری دارد، سایز لباس نباید خیلی تنگ و یا گشاد باشد. اندازه بودن لباس علاوه بر راحتی باعث شیک جلوه دادن لباس نیسز میشود.

تولیدی مانتو شلوار اداری - فرم اداری - لباس فرم اداری زنانه - قیمت مانتو اداری - مانتو فرم اداری - مانتو شلوار اداری

لباس فرم اداری زنانه دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

لباس فرم اداری زنانه لباسی است که در جلسات رسمی و مهمی مانند جلسات اداری، سمینارهای کاری، كنفرانس‌های مختلف، سخنرانی ها، میهمانی‌های اداری و دیدارهای رسمی استفاده می شود. چنین لباسی دارای ویژگی های خاصی است تا بتوان آن را لباس فرم اداری زنانه دانست. ویژگی هایی از جمله:

 • در هیچ یک از مکان های رسمی با مانتوی تک ظاهر نشوید. چرا که مانتوی تک مناسب محیط های رسمی نبوده و بهتر است از مانتو و شلوار فرم اداری استفاده کنید
 • مانتو و شلوار فرم اداری بهتر است سرمه ای باشد. رنگ مشکی را در اولویت های بعد قرار دهید
 • تنها در شرایط خیلی خاص از مانتو شلوار مشکی استفاده کنید. مثلا مواقعی که به هیچ عنوان موفق به خریداری مانتو شلوار اداری سرمه ای نشده اید
 • در صورت تمایل به استفاده از لباس های فرم طرح دار، بهتر است لباس های خط داری را انتخاب کنید که خطوط آن بسیار نازک و ظریف هستند
 • لباس های طرح داری که جلب توجه می کنند ( مانند شلوار مشکی با خطوط درشت سفید و یا چهار خانه) یک فاجعه ی عظیم است
 • بهتر است لباس زیرین مانتوی اداریتان سفید یا آبی آسمانی خیلی کم رنگ و ساده باشد
 • در صورت استفاده ی زنان از کراوات، بهتر است رنگ هایی مانند قرمز و بنفش را انتخاب کنند
 • از کمربندی چرمی، ساده و مشکی به همراه سگک ساده استفاده کنید
 • شلوار انتخابی شما باید فاقد هر گونه چین باشد

همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه