اموزش دوخت مانتو با الگو آماده
اموزش دوخت مانتو با الگو اماده

اموزش دوخت مانتو با الگو آماده

آمورش دوخت مانتو با الگو آماده  فقط به اموزش افراد بستگی ندارد و گاها تجربه در کنار اموزش میتواند فرد را به ایده خود در طراحی برساند. معمولا برای افراد با تجربه کمتر دوخت مانتو نیازمند الگو برداری و طبعیت از یک شیوه عامی بهتر است است. خیاط بودن و طراح لباس و این دست کارها معمولا از کارهای لذت بخش برای بانوان میباشد . بانوان برای زیبایی بسیار ارزش قائل میباشند و علاوه بر زیبارویی به خوش پوش بودن نیز توجه دارند و این عامل باعث به وجود امدن طراحان لباس در حیطه های مختلف شد است. خوش پوشی و شیک بودن در وجود افراد میباشد که این مورد در محل کار برای بانوان نیز صادق میباشد در ادامه به طراحی لباس فرم بانوان برای محل کار میپردازیم.

الگواماده خیاطی مانتو الگو اماده مانتو شلوار فرم

اموزش دوخت مانتو با الگو اماده

معمولا دوختن و خیاطی کردن برای بانوان خانه کار بسیار دلنشینی میباشد و خانوم های زیادی هستند که علاقمند به یادگیری این حرفه میباشند. در کار خیاطی الگو ها و طراحی الگو حرف اول را میزند و کارهای دیگر معمولا غیر حرفه ایی تر به نسبت طراحی میباشند به همین دلیل اگر تجربه کافی در این عرصه ندارید بهتر است از الگو های اماده برای این عامل استفاده نمایید. قطعا خرید کردن لباس بسیار راحت تر از دوختن آن است اما گاهی اوقات مدل مد نظر شما نمیباشد و آن را نمیپسندید و یا نوع پارچه ایی که در ان طراحی وجود دارد به کار شما نمیاید.

دانستن شیوه دوخت و الگوی مانتو کمک میکند حداقل در انتخاب نوع مانتو خود دقت کافی را به عمل اوردی و در نوع پارچه و نوع نوع دوخت ان صاحب نظر باشید.

الگو اماده مانتو شلوار اداری اموزش دوخت مانتو و شلوار با الگو اماده

انتخاب پارچه دوخت مانتو با الگو آماده

جنس پارچه ایی که میخواهید با آن مانتو بدوزید بسیار اهمیت دارد که برای چه فصلی باشد و مناسب برای چه کاری میباشد و با توجه به نیاز باید در سایز و مدل های مختلف  تهیه شود و مورد استفاده قرار بگیرد. بهتر است در ابتدا از پارچه هایی با قیمت مناسب استفاده نمایید و اموزش های خود را تست و خود را بیازمایید.  با استفاده از لینک های زیر میتوانید نوع پارچه مناسب را بشناسید…

مشخصات اصلی پارچه مانتویی چیست؟

نکاتی در مورد انتخاب پارچه اداری

انتخاب مدل مانتو اداری

قطعا باید بدانید که در دنیای مد با انبوهی از مدل های متنوع مانتو رو به رو هستیم و مدل های شیک در استایل های مختلف وجود دارد . معمولا مانتوهای اداری دارای استایل ساده تری میباشند و دوخت راحت تری دارند و پشنهاد ما برای شروع دوخت مانتو هایی با طرح های ساده میباشد که راحتی کار را برای شروع دارا میباشد.

یافتن الگو اماده مانتو

بعد از انتخاب مدل مانتو و دریافت سایز های بدنی فرد کمی لازم است که دانش خیاطی داشته باشیم و با توجه به مدل مانتو که مد نظر ما میباشد. انتخاب الگو میتواند با روش های مختلف انجام شود ، بیشتر افراد از اشخاص با تجربه بالا تر بهرمند میشوند و راه دیگر استفاده از ویدیو های اموزشی موجود در سایت های مختلف میباشد.این الگو بر روی برگه ایی کشیده شده است که امکان برش صحیح را برای شما فراهم میاورد

خیاطی مانتو با الگو اماده اموزش دوخت مانتو با الگو اماده

پیاده سازی الگو بر روی پارچه مانتو اداری

زمانیکه الگو مورد نظر خود را یافتید و الگو به اتمام رسید وقت ان رسیده است که انرا بر روی پارچه پیاده نماییم پارچه و الگو رابه یک دیگر میچسبانیم و ما بقی را جدا میکنیم .

بریدن پارچه از روی الگو اماده دوخت

در این قسمت از آمورش دوخت مانتو ، زمانی که هر دوی اینا به یک دیگر متصل شدند وقت ان رسیده است که پارچه را برش بزنید و باید دقت داشته باشید که طبق الگو این کار را انجام دهید و پارچه را خراب نکنید

کوک زدن تکه ها

در ای قسمت از آمورش دوخت مانتو ، قسمت های مختلف مانتو که توسط الگو برش خورده بودنند را باید به هم متصل کنیم که در این مرحله با دوخت قسمت های مختلف به یک دیگر صورت میگیرد.

چرخ کردن مانتو اداری

در نهایت با استفاده از چرخ خیاطی و با دوخت مساوی و زیبا باید نقاط کوک زده را مجدد بدوزیم تا طراحی زیبا و بدون نقص باشد .

همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه