تاثیر لباس فرم در میزان فروش

تاثیر لباس فرم در میزان فروش

مردم شما را بر اساس ظاهرتان قضاوت می کنند. ۹۵ درصد تاثیر اولیه بر دیگران به نوع لباس و آراستگی تان بستگی دارد، زیرا لباس و مدل مو ۹۵ درصد چیزی است که دیگران از شما میبینند. برای موفقیت لباس بپوشید. افراد برتر سازمان را الگو قرار دهید. مردم دوست ندارند با افرادی با ظاهر متفاوت کار کنند و آ نها را ترفیع نمی دهند. از بهترین الگوها و افراد برتر سازمان و صنعت خود تقلید کنید.

باران دخت مجری فروش انواع لباس فرم اداری ، ست مانتو شلوار اداری و فرم اداری میباشد

اگر روش خاصی در لباس پوشیدن دارند، همان روش را به کار گیرید. روش پوشش شرکت را بشناسید و از آنها سرپیچی نکنید. بعضی افراد می گویند «دیگران نباید مرا از روی ظاهرم قضاوت کنند »؛ اما حقیقت این است که شما دیگران را براساس ظاهرشان قضاوت می کنید، پس چرا آنها نباید چنین کنند؟ و به هر حال چنین میکنند.

ست مانتو شلوار اداری - باران دخت

لباس کاری مناسب درها را م یگشاید

حداقل یک کتاب درباره لباس کاری مناسب بخرید و به دقت از دستورات آن پیروی کنید. لباس خیلی مهمتر از آن است که مورد غفلت قرار گیرد. فقط به خاطر اینکه خو ش لباس ترین فرد شرکت بوده ام ، فرصت های بسیاری نصیبم شده است. دلیلش ساده است: اعتبار حرف اول را می زند.
یک شخص خوش لباس در محل کار شایسته تر، باهوش تر و قابل اعتمادتر به نظر می آید. وقتی از همه جهت فوق العاده به نظر برسید، مردم بیشتر به قضاوت هایتان اعتماد می کنند.
زیورآلات و سایر جزئیات از جمله کمربند، کراوات، جواهرات، جوراب و کفش هم مهم هستند. همیشه از یک کیف تمیز و زیبا استفاده کنید. آراستگی بسیار مهم است. وقتی افراد به سرتان نگاه می کنند، فقط مو، سر و گردنتان را می بینند و بر این اساس فورا درجه قابل اعتماد بودنتان را مشخص م یکنند.

بشر تمایل به «تایید پیشفرض های خود » دارد. دیگران در ۴ ثانیه نخست اولین ملاقات درباره تان نظر می دهند. در ۳۰ ثانیه بعد، نظر اولیه شان را نهایی می کنند. پس از آن، به دنبال شواهدی برای تایید نظرشان درباره شما هستند. به همین دلیل اثرگذاری در ملاقات دوم بسیار دشوار است. چون دیگر خیلی دیر است.

مانتو شلوار اداری - باران دخت

 دیدگاهها و چشم­ انداز سازمان بسیار موثر است.

ضرورت تهیه مانتو فرم اداری شیک

کاربرد لباس فرم اداری علاوه بر محافظت در برابر سرما و گرما و استفاده صرف بعنوان پوشش از جهت ایجاد وقار به شخص و سازمان بسیار حائز اهمیت است. در هر سازمانی نوع لباس فرم تابعی از شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است. باران دخت به پشتوانه سابقه درخشان خود، توانسته است با نیاز­سنجی دقیق از مشتریان و نیز در نظر گرفتن تمامی شرایط حاکم برسازمان، در زمره برندهای محبوب در زمینه طراحی و تولید مانتو فرم اداری مطابق با سلایق روز مشتریان قرار گیرد.

علاوه بر وجود تنوع فرهنگی در تولید مانتو فرم اداری شیک ؛ دیدگاهها و چشم­ انداز سازمان نیز بسیار موثر است. از این رو تولید مانتو اداری در سطوح متنوع بر اساس این دیدگاه تولید و عرضه می­گردد. زیبایی طرح مانتو اداری علاوه بر نمایان نمودن اصالت و پرستیژ سازمان؛ می ­تواند آثار بسیار مطلوبی بر احوالات روحی و روانی پرسنل نیز داشته باشد.

تاثیر لباس و مانتو شیک و ساده در کار

گرچه برخی ضرب و المثلهای رایج که در زمینه ترویج ساده ­زیستی مطرح شده ­اند تاثیرات شخصیتی لباس را نفی می­ کنند ولی باید دقت داشت که علم بازاریابی مدرن امروزی نوع پوشش را در تحول و شکل­ گیری شخصیت سازمانی بطور قطع تایید می کند. از این جهت لازمست سازمانها خصوصا در برندسازی سازمان خود به این موضوع توجه کافی داشته باشند.

لباس فرم اداری شیک - باران دخت

علم بازایابی نوین بیان می ­دارد استفاده از یک مانتو فرم اداری شیک برای شاغلین خانم باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می­ شود. چرا که پوشش شیک و راحت در وهله اول در خود پرسنل ایجاد احساس خوب می­نماید. از جهتی نیز استفاده از مانتو فرم اداری شیک اقتدار، اعتماد و تمجید را در نظر مخاطبین ایجاد می­ کند.

لباس در اولین ملاقات ها، خصوصا در مذاکره­­ های سازمانی بیشترین تاثیر را در جذب مذاکره شونده دارد. از این رو بسیاری از مدیران بازاریابی و فروش این نکته اساسی را به کارشناسان و ویزیتور های فروش بطور مداوم گوشزد می کند. استفاده از مانتو فرم اداری شیک در اولین برخورد ارباب رجوع و یا شرکای تجاری با پرسنل، از اهمیت بسزایی در پیشبرد اهداف سازمان برخوردار است

آیا برای برند سازی شخصی و سازمانی مانتو فرم اداری ارزان کاربردی ندارد؟

یکی از باورهای نادرست که در مورد برندسازی شخصی و سازمانی مطرح می­شود؛ استفاده از لباس های گران‌ قیمت و خاص می­باشد. تاکید علم بازاریابی به لباس به هیچ وجه به این معنی نیست که مانتو فرم اداری ارزان نمی ­تواند برای بانوان محترم در برند­سازی موثر باشد. استفاده از مانتو فرم اداری ارزان ولی سازگار با تمامی عوامل سازمانی، اجتماعی و فرهنگی می­ تواند بانوان شاغل را در رسیدن به هدف برندسازی شخصی بطور موثری حمایت کند.

جلب مخاطب و مشتری از سه راه میسر هستند، زبان کلامی، زبان بدن و زبان سازمان. باید در نظر گرفت که طرز پوشش پرسنل یکی از فاکتورهایی است که زبان سازمان را برای مخاطب آشکار میسازد. تمیزی، طراحی استاندارد، اراستگی و تناسب با کار مانتو فرم اداری ارزان آنرا می­تواند بعنوان عاملی موثر در ارتقای شخصی پرسنل و نیز سازمان مطرح کند.

پیچیدگی­ های به وجود آمده در دنیای فن­آوری سبب شده است که افراد با کمبود وقت مواجه شوند و کنجکاوی ­های روزانه گذشته خود را از دست بدهند. در حال حاضر آنچه در این دنیای شلوغ و فعال جلب نظر می­کند؛ ظاهر موضوعات است. از این جهت است که بسیاری از شرکت ها سعی دارند برای تبلیغ محصولات خود بیشتر از جلوه ­های بصری بهره ­ببرند. لباس نیز بعنوان جلوه بصری سازمان و پرسنل می­تواند توجهات لازم را در راستای اهداف سازمانی به خود جلب نماید.

 باران دخت  نیز در همین راستا تلاش دارد با تولید و طراحی مانتو فرم اداری ارزان و با کیفیت، سازمانها را در رسیدن به اهداف سازمانی خود یاری نماید

چرا پوشیدن لباس کار مناسب مهم است؟

در اجرای هر کار درستی نیاز است تا تعهد و یکپارچگی کار نمایان شود که یکی از آنها انتخاب لباس فرم و لباس کار برای کارمندان می باشد .با این کار میتوان یکپارچگی سازمان خود را در ذهن مشتریان بازتاب دهید. اصطلاحا با این کار حرفه ای تر به نظر خواهید رسید, در ضمن لباس فرمی که اعضای یک مجموعه به تن می کنند، بهترین و راحت ترین روش برای مرتب جلوه دادن ظاهر کسب و کارتان است و در ثانی تشخیص و شناسایی کارکنان نیز راحت تر خواهد بود.

لباس فرم به مجموعه ای از لباس های استاندرد گفته می شود که توسط اعضای یک سازمان پوشیده می شود به هنگام فعالیت پوشیده می شود. یکسان و یکنواخت بودن از مشخصه های لباس فرم به شمار می رود. پوشیدن لباس فرم در یک سازمان می تواند باعث بوجود آمدن یک احساس مشترک بین افراد آن سازمان بشود. لباس فرم رستوران ها ، لباس فرم برای آژانس های هواپیمایی ،لباس بیمارستانی ، پلیس و نیرو های مسلح ، ادارات دولتی از جمله این سازمان ها به شمار می روند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button