مانتو شلوار اداری مناسب افراد قد بلند
مانتو مناسب افراد قد بلند - مانتو اداری - مانتو اداری جدید - مانتو شلوار اداری ساده

مانتو شلوار اداری مناسب افراد قد بلند

از مهم‌ترین عواملی که در محیط کار واجب است ، انتخاب لباس فرم مناسب با شرایط کاری و اندامی افراد  است. طراحی فرم اداری ویژگی های بسیار زیادی را برای طراح به همراه می آورد، زیرا سرمایه گذاری کردن دراین بخش سخت است و نیاز به دقت بسیار بالایی دارد. شیک بودن لباس فرم برای صاحبان شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا می‌خواهند تاثیرگذاری بیشتری را روی مخاطب داشته‌ باشد.

امروزه تولیدی ها و طراحان لباس٬ تمام گروه‌های موجود در جامعه اعم از افراد قد بلند، رنگین پوست، با وزن های مختلف  و… را حین طراحی محصولات خود در نظر می‌گیرند. مطمئنم که شما با هر فرم بدنی که دارید تا حدودی موفق شده‌اید که استایل دلخواه خود را داشته باشید. اگر قد کوتاهی دارید، مهم است که از نکات مربوط به ساخت استایل خود خبر داشته باشید. برای مثال بدانید آیا مانتو بلند برای افراد کوتاه قد مناسب است و یا بدانید چه لباس هایی با چه رنگ هایی به شما می آید.

متنتو شلوار اداری - لباس فرم اداری - مانتو اداری - مانتو مناسب افراد قد بلند

مانتو شلوار اداری مناسب افراد قد بلند

سازمان‌ها و اداره‌های خصوصی و دولتی بسیارزیادی در کشور ما و همه جهان وجود دارند، که فرم مخصوص به خود را دارند. مانتو اداری لباس فرمی است که کارمندان خانم موظف‌اند در حین کار بپوشند. مانتو اداری فرم با برند سازمان هماهنگی‌های لازم را دارد و  ترکیب رنگ مخصوص به خود را دارا می‌باشد.

از مهم‌ترین مواردی که در محیط کار اهمیت دارد، انتخاب لباس فرم مناسب است. طراحی فرم اداری مسئولیت‌های بسیارزیادی را برای طراح به همراه می‌اورد، زیرا سرمایه گذاری کردن دراین بخش سخت است و نیاز به دقت بسیاربالایی دارد. شیک بودن لباس فرم برای صاحبان شرکت اهمیت بسیارزیادی دارد، زیرا می‌خواهند تاثیرگذاری بیش تری را روی مخاطب داشته‌باشد. درادامه بیشتر با فرم اداری آشنا خواهیم شد.

مانتو شلوار اداری

مانتو مناسب افراد قد بلند - مانتو اداری - مانتو اداری جدید - مانتو شلوار اداری ساده

مانتو اداری فرم برای خانم‌های قدبلند

خانم‌های قدبلند نیز برای انتخاب مانتو اداری فرم دچار مشکل خواهند بود، درصورت انتخاب نمونه نامناسب استایل خوبی نخواهید داشت. خانم‌های قد بلند قبل از انتخاب مدل و یا هر آیتم دیگری باید به جنس مانتو توجه کنند. پارچه مناسب خانم‌های قد بلند بهتراست نرم و لطیف باشد تا بتواند به خوبی روی بدن بنشیند. قد مانتو نیز باید تا بالای زانو برسد. رعایت این موارد همگی باعث می‌شود تا استایل جذابی داشته باشید.

برای انتخاب شلوار نیز باید بدانید که بهترین نوع شلوار برای مانتو اداری فرم شلوارهای راسته می‌باشند. البته قد مانتو نباید خیلی بلند باشد، بهترین انتخاب برای قد شلوار نیز این است که تا مچ پا برسد.

به طور کلی مانتوهای تک رنگ اندام را بلندتر نشان داده و مناسب افراد قد بلند نیست. خانم های قد بلند در ترکیب مانتو و شلوار از رنگ های متفاوت استفاده کنند تا ترکیب رنگی موجب تقسیم اندام شده و تناسب بیشتری در اندام دیده شود. مانتوهایی که در کمر تنگ می شوند نیز دید بهتری ایجاد می کنند.

پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه و تا روی باسن نیز به خانم های قد بلند توصیه نمی شود. این پوشش پاها را بلندتر نشان داده و تناسب اندام را بر هم می زنند. بانوان قد بلند با پوشیدن مانتوهای بالای زانو تناسب اندام بیشتری خواهند داشت.

مانتو مناسب افراد قد بلند - مانتو اداری - مانتو اداری جدید - مانتو شلوار اداری ساده

عواملی که بر یک مانتو اداری تاثیر گذارند…

رنگ مانتو فرم اداری

یکی از مهم‌ترین نکته‌ای که در طراحی مانتو اداری فرم وجود دارد، رنگ آن است. هم می‎توان از یک رنگ برای طراحی مانتو شرکتی استفاده‌ کرد و هم می‌توان از ترکیب رنگ‌های زیبا بهره‌ برد . البته بعضی شرکت ها شال، مقنعه و یا روسری متناسب با لباس فرم را نیز طراحی می‌کنند. این موضوع را می‌توانید در آژانس‌های هواپیمایی به راحتی مشاهده کنید. انتخاب رنگ اهمیت بسیار زیادی دارد، رنگ های نامناسب استایل اداری را از ایده آل بودن خارج میکند.

قد مانتو اداری فرم

قد مانتو اداری فرم از جمله مواردی است که باید حتما در انتخاب آن مد نظر قرار دهید. اگر اضافه وزن دارید، بهتر است به دنبال مانتو هایی بلندتر باشید، تا شما را بلندتر نشان دهند. خانم هایی که قدکوتاهی دارند، نیز بهتر است مانتو هایی بپوشند که برش‌های عمودی شکل دارند، این مانتوها کوتاهی شما را کمتر نشان خواهدداد.

سایز مانتو اداری فرم

در انتخاب هر نوع مانتویی باید توجه داشته‌ باشید، مانتو نه خیلی گشاد باشد و نه خیلی تنگ . اندازه مانتو باید متناسب با فرم بدنی شما باشد. مسلما شما در محیط کار فعالیت‌های بسیار زیادی را انجام می‌دهید، پس با انتخاب مانتوهای تنگ درواقع راحتی را از خود دورکرده‌اید. توجه‌کنید مانتو داری فرم باید اندازه و متناسب با شما باشد. پس هنگام خرید مانتو حتما ابتدا اندازه ها را چک کنید و از راحت بودن آن مطمئن شوید.

مانتو شلوار اداری جدید - لباس فرم اداری ساده - مانتو اداری - ست مانتو شلوار اداری

جنس پارچه مانتو فرم اداری

پارچه نخی از بهترین پارچه‌هایی است که می‌توانید برای دوخت مانتو اداری فرم به کار ببرید. پارچه‌های نخی هم از تعریق زیاد جلوگیری می‌کند و هم این که حساسیتی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. البته انتخاب پارچه نخی که کمی هم کش می‌ اورد، مانتو اداری را راحت‌تر خواهدکرد. تنها مشکلی که این مانتوها دارند، این است که به سرعت چروک می شوند و به همین دلیل هم نیاز به مراقبت و اتو دارد.

همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه