مانتو شلوار کار رستوران
مانتو شلوار کار رستوران

مانتو شلوار کار رستوران

در این مطلب از باران دخت به بررسی لباس کار، کارمندان خانم مشغول کار در رستوران ها در بخش های مختلف شامل سالن کارها بخش مدیریت و در برندها و رستوران های مختلف در شهرها و ساخت های مختلف میپردازیم. مشتریان یک رستوران شما را بر اساس ظاهرتان قضاوت می‌کنند. ۹۵ درصد تاثیر اولیه بر دیگران به نوع لباس و آراستگی‌ افراد بستگی دارد، زیرا لباس و مانتو شلوار برای بانوان ۹۵ درصد چیزی است که دیگران از شما می‌بینند.

مانتو شلوار کار رستوران

یکی از ویژگی های رستوران های خوب، انتخاب لباس کار مناسب برای کارکنان است. افراد فعال در رستوران شامل سالن کارها، گارسون‌ها، مسئول صندوق، نیروی خدماتی و… هر یک به فراخور فعالیتی که دارند باید لباسی مناسب داشته باشند. بانوان توجه به نوع پوششی که دارند باید در آن مکان به درستی قرار بگیرند انتخاب لباس مناسب و پوشش استاندارد کارکنان مزایای مختلفی دارد که در لیست زیر به برخی از آن ها اشاره می‌کنیم.

  • تاثیرگذاری بر مشتری و فروش ارگان
  • برند سازی برای رستوران
  • ایجاد روحیه کار تیمی و یک رنگ کردن افراد شاغل

البته علاوه بر این موارد می‌توان به برخی از مزیت‌های دیگر پوشیدن لباس کار استاندارد در رستوران اشاره کرد. برای مثال پوشیدن لباس رستورانی برای افرادی که در سالن مشغول به کار میباشند باید راحت و منعطف باشد. نکته‌ی بعدی که باید به آن توجه کنیم، شناخت انواع ویژگی‌های لباس کار رستورانی‌ست.

مانتو شلوار کار برای رستوران

معمولا برند های معتبر برای کارکنان خود ظاهری شیک و مشتری پسند را اتخاب میکنند چراکه مشتریان را سوق به خرید بیشتر میدهد. افراد برتر سازمان را الگو قرار دهید. مردم دوست ندارند با افرادی با ظاهر متفاوت کار کنند و آن‌‌ها را ترفیع نمی‌دهند. یکی از روش ها الگو برداری میباشد بهتر است سازمان ها و یا رستوران هایی که مرتبط با شما کار میکنند و در این عرصه موفق هستند را الگو قرار دهید و نوع پوشش را بر اساس انها تایین نماید . اگر روش خاصی در لباس پوشیدن دارند، همان روش را به کار گیرید. روش پوشش برای کارمندان رستوران را بشناسید و از آن‌ها سرپیچی نکنید.

مانتو شلوار مناسب کارکنان هتل

مانتو شلوار مناسب فروشندگان

ویژگی لباس فرم ارگان ها

ویژگی‌های لباس کار رستورانی

لباس کار رستوران ها و همچنین لباس های فرم کارکنان رستوران ها دارای ویژگس های منحصر به فرد خود میباشند . اما اگر به دنبال خرید لباس کار زنانه رستورانی هستید بهتر است ویژگی‌های مختلفی را مد نظر قرار دهید. این لباس‌ها از جنس‌های مختلف پارچه با توجه به راحتی و نوع دوخت متفاوت میباشند و کیفیت را در انتخاب مدد نظر قرار دهید .

امروزه لباس های فرم در محیط هایی مثل رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فودی ها و شیرینی فروشی ها و… اهمیت خاصی دارند. وجود کارکنان با لباس های فرم یکدست در این مراکز موجب می شود که نظافت در محیط به چشم مشتریان نمایان شود. به علاوه لباس فرم شیک و یکدست باعث انسجام، افزایش روحیه کاری و تیمی کارکنان و حتی جذب مشتری می شود. برخی بر این باورند که لباس فرم کارکنان نوعی تبلیغ زودبازده است.

در ادامه نمونه هایی از لباس های فرم رستوران ها که تولید برند معتبر باران دخت میباشند را مشاهده مینمایید و در نهایت هر کدام از مانتو های زیر را میتوانید از طریق فروشپاه سایت مشاهده و اقدام به خرید نمایید.

لباس کار بانوان فروشگاه لباس فرم کار برای رسوران مانتو شلوار مناسب رستوران لباس کار مناسب رستوران مانتو شلوار کار رستوران لباس کار بانوان بای رستوران لباس کار رستوران تولیدی مانتو شلوار کار رستوران فروشگاه مانتو شلوار رستوران ت مانتو شلوار مناسب کارکنان رستوران ها

 

همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه