آمورش دوخت مانتو
آمورش دوخت مانتو - باران دخت

آمورش دوخت مانتو

آمورش دوخت مانتو فقط به اموزش افراد بستگی ندارد و گاها تجربه در کنار اموزش میتواند فرد را به ایده خود در طراحی برساند. خیاط بودن و طراح لباس و این دست کار ها معمولا از کارهای لذت بخش برای بانوان میباشد . بانوان برای زیبایی بسیار ارزش قاعل میباشد و علاوه بر زیبا رویی به خوش پوش بودن نیز توجه دارند و این عامل باعث به وجود امدن طراحان لباس در حیته های مختلف شد است. خوش پوشی و شیک بودندر وجود افراد میباشد که این مورد در محل کار برای بانوان نیز صادق میباشد در ادامه به طراحی لباس فرم بانوان برای محل کار میپردازیم.

چطور مانتو اداری بدوزیم؟ چطور مانتو اداری بدوزیم؟

چطور مانتو اداری بدوزیم؟

قطعا خرید کردن لباس بسیار راحت تر از دوختن ان است اما گاهی اوقات مدل مد نظرشما نمیباشد و انرا نمیپسندید و یا نوع پارچه ایی که در ان طراحی وجود دارد به کار شما نمیاید.

دانستن شیوه دوخت مانتو اداری به شما کمک میکند حداقل در انتخاب نوع مانتو خود دقت کافی را به عمل اوردی و در نوع پارچه و نوع نوع دوخت ان صاحب نظر باشید.

انتخاب پارچه مانتو اداری

جنس پارچه ایی که میخواهید با ان مانتو بدوزید بسیار اهمیت دارد که برای چه فصلی باشد و مناسب برای چه کاری میباشد و با توجه به نیاز باید در سایز و مدل های مختلف  تهیه شود و مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از لینک های زیر میتوانید نوع پارچه مناسب را بشناسید…

مشخصات اصلی پارچه مانتویی چیست؟

پارچه های مناسب تابستان

نکاتی در مورد انتخاب پارچه اداری

انتخاب پارچه مانتو اداری انتخاب پارچه مانتو اداری

انتخاب مدل مانتو اداری

قطعا باید بدانید که در دنیای مد با انبوهی از مدل های متنوع مانتو رو به رو هستیم و مدل های شیک در استایل های مختلف وجود دارد . معمولا مانتو های اداری دارای استایل ساده تری میباشند و دوخت راحت تری دارند و پشنهاد ما برای شروع دوخت مانتو هایی با طرح های ساده میباشد که راحتی کار را برای شروع دارا میباشد.

کشیدن الگو برای مانتو اداری

بعد از انتخاب مدل مانتو و دریافت سایز های بدنی فرد کمی لازم است که دانش خیاطی داشته باشیم و با توجه به مدل مانتو که مد نظر ما میباشد انرا بر روی برگه ایی طراحی بکنیم معمولا طرح های اماده در اینترنت وجود دارد و اگر از این مرحله نتایج خوبی به دست نیامد میتوانید از انها استفاده نمایید.و اینکه میتوانید از مانتو هایی که دارید الگو برداری کنید و مطابق با انها طراحی کنید .

کشیدن الگو برای مانتو اداری کشیدن الگو برای مانتو اداری

پیاده سازی الگو بر روی پارچه مانتو اداری

زمانی که کار طراحی نمونه و الگو ما به اتمام رسید وقت ان رسیده است که انرا بر روی پارچه پیاده نماییم پارچه و الگو رابه یک دیگر میچسبانیم و ما بقی را جدا میکنیم .

بریدن پارچه مانتو اداری

در این قسمت از آمورش دوخت مانتو ، زمانی که هر دوی اینا به یک دیگر متصل شدند وقت ان رسیده است که پارچه را برش بزنید و باید دقت داشته باشید که طبق الگو این کار را انجام دهید و پارچه را خراب نکنید

کوک زدن تکه ها

در ای قسمت از آمورش دوخت مانتو ، قسمت های مختلف مانتو که توسط الگو برش خورده بودنند را باید به هم متصل کنیم که در این مرحله با دوخت قسمت های مختلف به یک دیگر صورت میگیرد.

چرخ کردن مانتو اداری

در نهای ت با استفاده از چرخ خیاطی و با دوخت مساوی و زیبا باید نقاط کوک زده را مجدد بدوزیم تا طراحی زیبا و بدون نقص باشد .

کشیدن الگو برای مانتو اداری اتو کردن درزها و برطرف کردن نواقص مانتو اداری

 

اتو کردن درزها و برطرف کردن نواقص مانتو اداری

معمولا برای دیدن عیب ها به صورتنهایی با استفاده از اتو بخار و اتو کشیدن مانتو میتوان عیب های ریز را یافت و اقدام به اصلاح ان نمود

امید است که از مطالع مطلب فوق استفاده کامل را برده باشید. در نهایت از شما عزیزان دعوت به عمل میاوریم از مانتو شلوار های شیک برند باران دخت دیدن نمایید و دوستان خود را به دیدن لباس های باران دخت دعوت نمایید.

لینک های پربازدید سایت

قیمت آنلاین مانتو اداری

تولیدی مانتو شلوار اداری در تهران

فرم اداری مانتو شلوار

لباس فرم اداری زنانه

قیمت مانتو اداری

مانتو فرم اداری

مانتو شلوار اداری

همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه